İndirim Soruları

Öğrenci/Öğretmen için eğitim indiriminden nasıl yararlanabilirim?
Okuldan ya da e-devlet üzerinden alınan öğrenci belgesi/kimlik kartı ve öğretmen görev yeri belgesi/kimlik kartı veya düz bir zeminde çekilmiş öğrenci belgesi/kimlik kartı ve öğretmen görev yeri belgesi/kimlik kartı fotoğrafı ile eğitim indiriminden yararlanabilirsiniz. (Öğretmen kimliğiniz üzerinde görev yaptığınız okul ve TC kimlik numaranız yazmıyorsa, belirtilen bilgileri [email protected] mail adresine belge üzerindeki isim, soy isim ve sipariş numaranızı da ekleyerek bizlere bildirmeniz gerekmektedir.) Belge güncel tarihli olmalıdır. E-devlet üzerinden belge alabileceğiniz linkler: Milli Eğitim Bakanlığı, Yüksek Öğretim Kurulu, E-Devlet Belge İndirme
Tax Free uygulaması geçerli mi?
Hayır, Tax Free uygulmamız mevcut değildir.
iPhone’larda da öğrenci indirimi geçerli mi?

Hayır, telefonlarda eğitim indirimi geçerli değildir. 

Sipariş Süreci

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Kargo süresinde ”1 İş Günü” yazan ürünler en geç siparişinizin bir ertesi gününe kadar kargoya teslim edilir. Kargoya verilme süresi ”4-6 Hafta” ya da ”2 Hafta” yazan ürünler en geç belirtilen süreye kadar kargoya teslim edilir. Ürünlerin erken temini durumunda bu süre beklenmeden siparişiniz işleme alınır. Hafta sonu kargo çıkışı yapılamamaktadır. 

Kapıda ödeme seçeneği var mı?
Kapıda ödeme seçeceğinde uygulanan yüksek komisyonlardan dolayı kapıda ödeme seçeceği kullanmamaktayız.

İptal & İade

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz ürünlerinizin kargo hazırlıkları başlamadan önce aşağıdaki şekilde kolayca iptal edebilirsiniz.

Aldığım ürünü iade etmek/değişimini sağlamak istiyorum, ne yapmalıyım?

Tarafınıza gönderilen ürünü iade edebilmeniz/değişimini sağlayabilmeniz için ürün kutusunun dışındaki jelatin de dahil olmak üzere hiçbir şekilde açılmamış, kapalı kutu olarak geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi halde açık olan ürünün değişimi veya iadesi gerçekleştirilememektedir.

Alacağımız cihazlarda garanti süresi ve arıza tamir işlemleri nasıl yapılmaktadır?
Apple Türkiye ibareli ürünler 2 yıl Apple Türkiye garantilidir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda Apple Yetkili Servisimizden destek alabilirsiniz.
Sipariş takibi ve Kargo bilgilerini nasıl öğrenebilirim?

Kargo takip numaralarınız mail adresinize otomatik olarak düşecektir. Kargo takip numarası kısmında ‘’Sevk Edildi’’ ibaresi bulunan ürünler sevkiyat ekibi tarafından teslim edilecektir.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.