Hakkımızda

Mio Bilişim Teknoloji Yazılım ve Donanım LTD. ŞTİ. ünvanı ile hizmet vermektedir. Firmamız İnternet hizmetlerini web üzerinden son kullanıcılara sunmak, bilgilendirme, müşterilere destek, danışmanlık sağlamak, satış hizmetlerini içeren web projeleri üretmekte ve yönetkmektedir.

2013 Yılında kurulan Mio Tasarım, sektöre, web projeleri, web siteleri, haber siteleri, e ticaret siteleri, kurumsal kimlik çalışmaları, online reklam hizmetleri, grafik, logo tasarımı konusunda yazılım ve tasarım hizmetleri sunmaktadır. Sosyal medya yönetimi konusunda uzun yıllar hizmet veren tasarım ve yazılım ekibi ile medya, internet projeleri üreten ve teknolojiye yön veren bilişim firmasıdır.

Web projelerimizde PHP, jQuery, HTML5 ve MySQL veritabanı gibi yazılım dillerinden faydalanıyoruz. Açık kaynaklı CMS sistemi olarak WordPress kullanıyoruz. Açık kaynağın gücü ve günden güne gelişen alt yapısının hayranız! Tasarım için Adobe Photoshop, Adobe Illustrator programları ile çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.